Loading...

MUZYKA

własne kompozycje

piano by the sea

Wstęp do mojej muzyki.

Gra na pianinie i gitarze, ale przede wszystkim komponowanie własnych melodii i aranżacji to integralna część mojego życia od wczesnych lat. Przez pewien czas dzieliłem się tą pasją głównie z bliskimi lub poprzez różne prace studyjne, potem zadebiutowałem na scenie z własnym trio jazzowym. Obecnie pracuję nad kolejnymi projektami muzycznymi.

Jako kompozytor lubię muzykę filmową, improwizacyjną oraz formę piosenki. Każdy projekt to nowa historia do opowiedzenia. Choć mam świadomość dziedzictwa kulturowego, inspiruje mnie codzienność, a większość mojej muzyki pochodzi z chwil ciszy.

Rozpoczęcie mojej muzycznej podróży od klasycznych utworów na fortepian i słuchania jazzu, w połączeniu z późniejszą grą na gitarze i słuchaniem zespołów metalowych, rockowych czy popowych z pewnością ma wpływ na muzykę, którą tworzę. W kompozycjach często skutkuje to romantyzmem z lekkim rockowym pazurem. Istnieje wyraźna różnica między moimi kompozycjami opartymi na gitarze i fortepianie, co razem owocuje utworami muzyki klasycznej, jazzowej czy popularnej. Podążam za tym co mnie woła, a nie trendem.

Gdzie możesz posłuchać.

W poniższej sekcji projektów muzycznych masz dostęp do bardziej szczegółowych informacji. Naciśnij ikonę albumu i przejdź dalej. Tam znajduje się także odtwarzacz, dzięki któremu można posłuchać wybranego utworu oraz linki do serwisów zewnętrznych.


PROJEKTY

albumy | single

logo

O STRONIE | KONTAKT