Loading...

INFO

o stronie

piano by the sea

jurekjagoda.com

Odwiedzasz moją personalną witrynę internetową. Jako muzyk-kompozytor z głębi serca, po drodze odkryłem również kreatywność w kilku innych dziedzinach, co na pewnym etapie mojego życia zaowocowało różnymi projektami.

Aktualnie, przeglądając moją stronę, oprócz muzycznych prac, można znaleźć ślady aranżacji różnych przestrzeni wraz z oświetleniem, formy przestrzenne oraz zdjęcia i muzyczne wideo. Tworzę również elementy graficzne do moich projektów.

Po drodze

W latach 2005-2019, głównie jako twórca niezależny, wykonywałem indywidualne prace dla odbiorców prywatnych, jak również agencji eventowych czy instytucji kultury oraz współpracowałem w wielokulturowym środowisku w zakresie kreowania przestrzeni.

Kierunek

Kontynuując twórczą podróż w muzyce, ograniczyłem inne działania do wybranych autorskich prac lub konsultacji. Exploruję również formy filmowe, w których możliwe byłoby połączenie moich różnych doświadczeń i dalszy rozwój.

Ty i Ja

Jeśli chciałbyś wesprzeć moje muzyczne projekty lub gdybym mógł wykonać dla Ciebie usługę wspierającą realizację Twojego zamiaru, zapraszam do zapoznania się z przykładami mojej pracy w różnych obszarach oraz do bezpośredniego kontaktu.

więcej →


logo

BIO | KONTAKT
MUZYKA | FOTO-VIDEO | DESIGN